Další etapa dotačního programu NZU byla odstartována!

Nezapomeňte si včas požádat o dotace na zateplení vašeho objektu izolacemi URSA. Příjem žádostí v novém programovém období byl spuštěn!

Dne 12.10.2021 odstartovala další etapa programu Nová zelená úsporám, kdy Češi mohou žádat o dotace na energeticky úsporné renovace nebo stavby bytových a rodinných domů, či rekreačních objektů. Nová zelená úsporám vám umožní žádat o dotace na zateplení s produkty společnosti URSA.

„Všechny izolace z našeho portfolia jsou součástí registru dotačního programu NZÚ. Veškeré potřebné informace naleznete v našem ceníku. Každý výrobek tam má zapsaný svůj SVT kód, což je číslo, pod kterým zákazník daný produkt nalezne v programu NZÚ. Naši stávající i noví zákazníci tak mohou s výrobky URSA zateplit celý dům, byt či rekreační objekt,“říká Tereza Vojancová, architektka ze společnosti URSA.

Oproti stávajícím dotacím program nově podpoří také renovace bytových domů mimo Prahu a renovaci rekreačních objektů využívaných k trvalému bydlení. Další významnou novinkou je sloučení Nové zelené úsporám s Dešťovkou, dotačním programem zaměřeným na hospodaření s dešťovou vodou. V praxi to tedy znamená, že jeden žadatel může zkombinovat hned několik opatření (od zateplení domu, přes výměnu kotle až po pořízení nádrže na dešťovou vodu). Žádosti o dotace se tak urychlí a zjednoduší, a navíc za jejich kombinaci může žadatel získat i zajímavé bonusy.

V programu jsou registrovány všechny izolace značky URSA. Je tedy možné i na ně získat dotaci z programu, výrazně tak ušetřit náklady na stavbu nebo renovaci domu či bytu, a přitom využít kvalitní a uživatelsky přátelský materiál této značky. Nezapomeňte tak do svých stavebních plánů zahrnout i izolace URSA. Vyplatí se to!

Aby zájemci mohli jednodušeji o dotace Nová zelená úsporám zažádat, podání žádosti i všech potřebných dokumentů bude probíhat online přes nové webové stránky https://2030.novazelenausporam.cz/