Kariéra

Kariéra

Naším hlavním cílem v oblasti lidských zdrojů je vytvářet a rozvíjet tým motivovaných a kvalifikovaných profesionálů. V přátelském prostředí stabilní zahraniční společnosti umožňujeme našim zaměstnancům zvyšovat jejich odbornost, rozvíjet dovednosti a profesně růst.

Právě nabízíme tuto pracovní pozici:

Asistent / asistentka obchodního a marketingového oddělení

Náplň práce:
  • vyřizování objednávek
  • komunikace se zákazníky
  • komunikace s obchodním týmem
  • podíl na marketingových aktivitách společnosti:
    – marketingová komunikace
    – správa webových stránek
    – tiskové a reklamní předměty
    – kampaně
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • znalost AJ na úrovni B2-C1
  • uživatelskou znalost PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • organizační schopnosti
  • flexibilita
  • přizpůsobení se různorodé práci
  • samostatnost

Nabízíme:
  • práci na HPP

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: blanka.vladykova@etexgroup.com.

Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře

Jeden ze souborů je příliš velký nebo jste vložil příliš mnoho příloh (maximální velikost jednoho souborů je 2 MB, velikost celé přílohy je 8 MB a maximálně o množství 20 souborů)
Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Ochrany a zpracování osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku.

Naším hlavním cílem v oblasti lidských zdrojů je vytvářet a rozvíjet tým motivovaných a kvalifikovaných profesionálů.