Webináře URSA

Webináře URSA


Nový směr v zateplování s jedinečnou minerální foukanou izolací URSA Pure Floc

Kdy: 31.3.2023 od 10:00 do 11:00

Nezmeškejte revoluci v zateplování! Jak na návrhy konstrukcí a domů, aby byly konkurenceschopnější? Nejen to jsou výhody zateplení s jedinečnou minerální foukanou izolací URSA Pure Floc. Na webináři se dozvíte zásady návrhu pro různé typy konstrukcí (zateplení podlahy nevytápěné půdy, vazníkové konstrukce, dřevostaveb), aby vyhověly legislativě a dlouhodobě fungovaly. Dále pak jak kontrolovat kvalitu provedení.

Součástí webináře je i část „často se opakující chyby“, aneb na co si dát pozor. Tím předejdete reklamacím, ušetříte čas a peníze (i nervy). Cílem našeho webináře je zprostředkovat Vám odborné znalosti v ucelené formě, které Vám zajistí rozšíření a upevnění Vašich odborných znalostí ve Vaší každodenní práci.

Webinářem Vás provedla Ing. arch. Tereza Vojancová.

Webináře URSA

URSA Webinář – AKUSTIKA příček, podhledů a podlah

Kdy: 9.9.2022 od 10:00 do 11:00

Dozvíte se, jak správně projektovat zvukově pohltivé příčky, podhledy a podlahy. Ukážeme Vám zásady návrhu, ve kterém jsou zohledněny změny normy ČSN 73 0532, správné detaily a v neposlední řadě se dozvíte důležité informace k zvukově-pohltivým materiálům. Součástí webináře je i část „často se opakující chyby“, aneb na co si dát pozor. Tím předejdete reklamacím, ušetříte čas a peníze (i nervy). Cílem našeho webináře je zprostředkovat Vám odborné znalosti v ucelené formě, které Vám zajistí rozšíření a upevnění Vašich odborných znalostí ve Vaší každodenní práci.

Webinářem Vás provedla Ing. arch. Tereza Vojancová.

URSA webinář

URSA Webinář – Správná řešení šikmých střech vyhovující nejnovější legislativě

Chcete se dozvědět, jak správně navrhnout šikmou střechu vyhovující nejnovějším požadavkům na energetickou náročnost budov?
Nevíte, jaké jsou vhodné dimenze zateplení vyhovující změně legislativy od 1.1.2022?
Zajímá Vás, jak správně navrhnut šikmou střechu a jaké jsou často se opakující se chyby?
Potřebujete poradit s výběrem materiálu pro konstrukci zateplení šikmé střechy?

Pokud se nedozvíte odpověď na některou z Vašich otázek, neváhejte nás kontaktovat na tech.poradce.cz@etexgroup.com.

URSA webinář