Certifikační školení URSA

Semináře a školení

Semináře a školení

URSA je pro naše partnery synonymem spolehlivého materiálu s dlouhodobě stabilní kvalitou. Neméně důležitá je i neustálá komunikace s obchodními partnery a s širokou odbornou veřejností.

Naším cílem není jen prodávat materiál, ale také přispět k tomu, aby byl materiál ve stavební konstrukci správně zabudován a plnil tak spolehlivě svou funkci.

Pro naše partnery i odbornou veřejnost pořádáme prezentace a školení, kde se snažíme předat veškeré naše zkušenosti, upozorňovat na časté chyby v zateplování, informovat o novinkách atd.

V případě, že máte zájem o individuální přednášku či školení, neváhejte nás kontaktovat na tech.poradce@ursa.com.


Certifikace k NZU

Nová zelená úsporám

V rámci našeho projektu odborných seminářů Vám nabízíme bezplatné certifikační školení, kde se dozvíte, jak správně používat a instalovat materiály URSA. Po jeho úspěšném absolvování získáte „Certifikát o odborné způsobilosti“.

Tento certifikát může sloužit jako doklad o odbornosti v rámci dotačního programu „Nová zelená úsporám“. Pokud máte zájem o bezplatné proškolení, kontaktujte nás na ursa.cz@ursa.com nebo prostřednictvím pracovníků společnosti URSA CZ, se kterými jste v kontaktu.

Níže naleznete studijní materiály zahrnující problematiku tepelných izolací. Po jejich nastudování byste měli být schopni úspěšně vyplnit certifikační test, který je ke stažení pod částí se studijními materiály. Pro získání certifikátu pak stačí vyplnit kontaktní formulář, který najdete dole na této stránce, a do textu sdělení (zprávy) vepíšete čísla otázek testu a k nim odpovědi, např. 1a, 2b, 3c atd. Pokud Vaše odpovědi budou správné, obdržíte od nás poštou „Certifikát o odborném proškolení a úspěšném absolvování certifikačního testu“. V opačném případě budete kontaktování firmou URSA s žádostí o doplnění znalostí a zopakování testu.

 

Certifikační školení

Certifikační školení URSA

Studijní materiály

Stáhněte si studijní materiály k úspěšnému absolvování testu:
> > > Školení k certifikaci NZU


Certifikační test

Certifkační test URSA

Certifikační test

Certifikační test (odpovědi nevyplňujte do testu, ale do kontaktního formuláře):
> > > Certifikační test

Formulář pro certifikační test