Insulation for a better tomorrow

URSA CZ s.r.o.

O společnosti URSA

O společnosti

Společnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na českém trhu. Růst prodeje a podíl na českém trhu lze označit za významný. Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na našem trhu velký význam.

V roce 2014 URSA oslavila 20. let působení na českém trhu. Tento jubilejní rok byl pro společnost URSA CZ velice významný, společnost změnila své logo a zároveň uvedla na trh novinku - inovovanou minerální izolaci URSA PUREONE. Prémiový produkt za běžnou cenu!

 

 

Strategie

Růst společnosti a prosazování značky na trhu lze očekávat jenom za předpokladu vytvoření podmínek pro dosažení úspěchů našich partnerů. Toto je prvořadé a postavené jako základní priorita komunikace v našem týmu, kterého pevnou součástí jsou i naši obchodní partneři.

O společnosti URSA Cíl
Základem růstu je ucelená nabídka produktů, zahrnující jak skelnou vlnu, tak extrudovaný polystyrén, co  jasně odlišuje tuto firmu od konkurence. Stále probíhající inovace a vývoj zaručuje, že dokáže splnit požadavky budoucích norem i zákazníků.Hlavní silné stránky URSY jsou:

  • vynikající výkon a proaktivní kultura společnosti
  • vedoucí postavení na trhu a silné značky produktů
  • účinnost nákladů a investic
  • inovativní síla

 

 Historie společnosti