Insulation for a better tomorrow

Kvalitní budovy jsou nejlepší referencí našich výrobků. Desky URSA ze sklominerální vlny a extrudovaného polystyrenu (XPS) byly nainstalovány do mnoha bytových a nebytových budov, novostaveb a často jsou využívány i při rekonstrukcích. Tyto referenční budouvy představují stále vynikající projekty a demonstrují, že použití URSA desek výrazně přispívá k vysokým tepelným i akustickým kvalitám těchto staveb. • img

  Hotel Barcelona

  Když se díváte na fotografii, může sa vám zdát, že kráčíte v Barceloně, ale ve skutečnosti stojíte před hotelem Barcelona v Ulyanovsku. Architektura a design hotelu dýchne na každého kolemjdoucího.

 • Hotel Tenis, Zvolen, Slovakia

  Hotel Tenis

  Kongres & Wellness hotel Tenis je moderní komplex s velkým množstvím možností na sportovní vyžití a wellness. Ale nejen sportovní, ale akustické vlastnosti tohoto hotelu jsou fantastické - s URSA DF 40 a URSA TWP 1.

 • Hotel Sliezsky Dom, Vysoké Tatry, Slovakia

  Hotel Sliezsky Dom

  Hotel Sliezsky Dom je nejvýše položený hotel na Slovensku a proto potřebuje izolaci s vynikajícími vlastnostmi. URSA dodala řešení vnějších a vnitřních stěn.

 • Technical University of Liberec, Liberec, Czech Republic

  Technická univerzita Liberec

  Technická univerzita v Liberci poskytuje vzdělání pro více než 9000 studentů. Do nově postaveného komplexu budov dodala společnost URSA desky TWP 1 pro vnitřní izolace stěn.

 • Residence Eliška, Prague, Czech Republic

  Rezidence Eliška

  Impozantní multigenerační bytový dům v české metropoli Praze má vysoký akustický komfort díky řešení vnitřní zdi s použitím desek od společnosti URSA.